- Hoşgeldiniz

Gemlik Rehberi

Sitemizde Toplam 96 Firma, 23 Haber, 3 Ürün ve 10 İlan Bulunuyor.

Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazları

Ana Sayfa » Hizmet Sektörleri » Firmalar » Tezgah Üstü Su Arıtma Cihazları

En iyi tezgah üstü su arıtma cihazları , hayatınızı daha iyi bir şekilde değiştirebilir. Bu filtreleri kullanarak içme suyunuzdaki kirletici maddeleri ortadan kaldırır. Ama bu su filtrelerinin bazılarını kullanmanın kilo kaybını ve bağışıklık sistemini güçlendirdiğini biliyor muydunuz?

Tezgah üstü su filtrelerini kullanmak sadece sudaki kirletici maddeleri ve zararlı kimyasalları yok etmekle kalmayacak, aynı zamanda içme suyunuzu alkalileştirecek, sağlığınız için daha iyi ve kilo kaybınız için uygun olacaktır.

Aşağıdaki yazının ilk bölümünde, 2018 numaralı tezgah üstü su filtresi incelemelerini sunduk ve artılarını ve eksilerini ortaya koyuyoruz.

İkinci bölümde, ihtiyaçlarınız için doğru modeli nasıl seçeceğinizi ve evinizde bir su filtresi kullanmanın avantajlarını açıklıyoruz.

FZ-75 Tezgah Üstü Pompalı Su Arıtma Cihazı

Mutfak tezgahınızın üzerinde kullanabileceğiniz bu ürün, montajının basit olması, taşınabilir olması nedeniyle tercih edebileceğiniz bir üründür. Reverse Osmosis olarak tezgah altı cihazlardaki sağlıklı su arıtmayla ilgili tüm özelliklere sahiptir. Farklı olarak arıttığı temiz ve sağlıklı suyu tankta değil, kendi haznesinde depolamaktadır. Üzerindeki musluğu sayesinde kolaylıkla su alınabilmektedir.

Royal Berkey su filtreleme sistemi suyunuzdaki kirleticilerin çoğunu emecek ve tadı değiştirmeden sağlıklı bir hale getiren popüler bir modeldir. Bu su filtresi, değiştirilmesi gerekmeden önce 3.000 galon suya kadar filtreleyebilir.

Bu model hakkında sevdiğimiz şeylerden biri, doğru kullanıldığında lezzetli su üretmesidir. Bu su filtresi, ne kadar süreyle depoladığı önemli değil, suyun tadını değiştirmeyecek 3.5 galonluk paslanmaz çelik bir kap ile birlikte gelir.

Filtre söz konusu olduğunda, bu model mikropları, herbisitleri, böcek ilaçlarını ve organik çözücüleri kaldıracak bir filtreleme sistemi kullanır. Filtre ayrıca vücudunuzun kullandığı mineralleri uzaklaştırmadan suda bulunan nitrat miktarını da azaltacaktır.

 • Pro
  Great Taste – Filtreleme işleminden kaynaklanan su iyi tadı
 • Con
  Zayıf Yönergeler – Filtrenin kurulum ve hazırlama talimatları zayıf olduğundan üreticinin web sitesindeki eğitici videoları izlemekten daha iyi olursunuz

Apex Tezgah İçme Suyu Filtresi

Apex Tezgah İçme Suyu FiltresiApex tezgah üstü su filtresi, içme suyunuzdaki kirleticilerin% 99’una kadar çıkarır. Bu su filtresi, bakteri, parazitler, florür, klor, arsenal ve zararlı mineralleri ve sodyum ve kurşun gibi metalleri temizleyebilir.

Filtrenin suyuna mineral ekleyebilme yeteneğinden çok etkilendik. Sudaki zararlı partikülleri temizledikten sonra, filtre ona yararlı mineraller ekleyerek alkali ve daha sağlıklı içilmesini sağlar.

Bu filtre ile ilgili bir başka iyi şey, düşük bir bakıma sahip olmasıdır. Filtreleri sık sık temizlemek zorunda kalmazsınız ve tek bir filtre 750 galon su arındırır.

 • Pro
  Alkali Su – Bu model içmek daha sağlıklı alkali su üretir
 • Con
  Design Daha İyi Olabilir – Bu iyi bir su filtresi olsa bile, tasarımı geliştirilebilir. Olduğu gibi, musluk kullanıldığında, filtre tüpü yolunuzu alabilirsiniz

Ana Master Jr F2 Tezgah Su Filtresi

Master TMJRF2 Jr F2, içme suyunuzdaki kirleticilerin çoğunu giderecek bir tezgah üstü su filtresidir. Bu model suda bulunabilen bakteri ve parazitlerin çoğunu ortadan kaldırır, ancak suda bulabileceğiniz florür, klor ve diğer zararlı kimyasalların% 93’üne kadar çıkarır.

Bu filtrenin tasarımından gerçekten keyif aldık. Su filtresi, tezgahınızda çok fazla yer kaplamayan kompakt bir tasarıma sahiptir ve herhangi bir problem olmadan çoğu sayaca sığar.

Su filtresinin montajı kolaydır ve küçük boyutları onu seyahat eden ve bir su filtreleme çözümüne ihtiyaç duyan insanlar için uygun hale getirir.

 • Pro
  Kompakt Tasarım – Bu model kompakt bir tasarıma sahiptir, bu yüzden çok fazla yer kaplamaz
 • Con
  Filtreler Değiştirmek Zordur – Bu modelin filtrelerinin değiştirilmesi zor olabilir

Yeni Dalga Enviro 10 Aşamalı Su Filtre Sistemi

Yeni Dalga Enviro 10 Aşamalı Su Filtre SistemiYeni Dalga Enviro, 10 aşamalı bir filtreleme işleminde içme suyunuzdaki kirleticilerin çoğunu kaldıracak iyi bir filtrasyon sistemidir. Bu model, bakterileri, zararlı kimyasalları ve ağır metalleri suyunuzdan çıkarmak için karmaşık bir filtreleme işlemi kullanır.

Bu model hakkında sevdiğimiz şeylerden biri, kurulumu son derece kolaydır. Su filtresini musluk musluğuna bağlamanız gerekiyor ve işiniz bitti. Su filtreleme işlemi hızlıdır. Bir bütün galon su yaklaşık bir buçuk dakika içinde filtrelenebilir, ki bu da rakiplerinin çoğunun sunduğundan daha iyi bir çıktı.

 • Pro
  Kolay Kurulum – Bu model kolayca kurulabilir ve kullanışlı insanlar talimatları okumadan da yapabilirler
 • Con
  Filtre Damlar – Musluk kapattıktan sonra bir süre su filtresi damlar

leanWater4Less® Tezgahüstü Su Filtrasyon Sistemi

CleanWater4Less®, çok popüler bir tezgah filtreleme çözümüdür. Bu model harika bir fiyata geliyor ve çok verimli, şimdi mevcut olan en uygun maliyetli modellerden biri.

Bu sistemin su filtreleme kapasitesinden çok etkilendik. Bu ünite, kontaminantları değiştirilmeden önce yaklaşık 10.000 galon su içinde filtreleyebilir.

Sistemin filtreleme kapasitesi söz konusu olduğunda, bu model suyunuzdaki kirletici maddelerin çoğunu giderecektir. Filtre, içme suyunuzdaki bakterileri, zararlı kimyasalları ve tehlikeli mineralleri ortadan kaldırır.

 • Pro
  İyi Talimatlar – Bu model, iyi kurulum ve hazırlama talimatları ile birlikte gelir
 • Con
  Filtre Yok Değişikliği Uyarısı – 10,000 galon limitine neredeyse ulaşıldığında model sizi uyarmaz.

Master Jr F2 Sinktop Su Filtrasyon Sistemi

Master TMJRF2-BK Jr F2 iyi bir fiyata gelen iyi bir tezgah üstü su filtreleme çözümüdür. Bu model, tehlikeli bakteriler ve parazitler, kimyasallar ve zararlı metaller ve mineraller dahil olmak üzere sudaki kirleticilerin çoğunu giderecektir. Su filtresi çok verimlidir, içme suyunuzdaki zararlı kimyasalların% 93’üne kadar gider.

Filtrenin küçük ve kompakt tasarımını takdir ettik. Bu tasarım, filtreyi seyahat için uygun hale getirmekle kalmaz, aynı zamanda kurulumu ve kullanımını da kolaylaştırır. Jr F2 az miktarda alan kaplıyor, bu yüzden musluğun yanında rahatça oturacak.

 • Pro
  Florürü Giderir – Bu su filtresi, sudaki florürün% 93’üne kadar gider
 • Con
  Attachment Faucet Arızalı – Ekleme musluğunun, kullanmanız bittiğinde geri dönmek için yeteneği uzun sürmez.
06 Eylül 2018 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

Gemlik
×
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Whatsapp Simgesine Tıkla Mesajıı Gönder