- Hoşgeldiniz

Gemlik Rehberi

Sitemizde Toplam 96 Firma, 23 Haber, 3 Ürün ve 10 İlan Bulunuyor.

Gemlikte kiralık kepçe

Gemlikte kiralık kepçe

Kiralık kepçe

Kiralık kepçe


JCB

Jcb kiralama merkezi olarak yılların verdiği deneyim ile kazı kanal hafriyat çevre düzenleme gibi işlerde siz değerli müşterilerimize,kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz.

Excavatör

Jcb kiralama merkezi olarak 20 ton ve 32 tonluk exkavatörlerimizle istanbulun her bölgesinde hizmet vermekteyiz.

Not: Makinelerimizde kırıcı dar kova mevcuttur.

1 CX


Özellikle dar alanlar, kanal içleri, park bahçe peyzaj gibi çevre düzenlemelerinin gerektirdiği yerlerde kolayca kullanılır. 1 CX hem yükleyici hemde kırım kanal gibi işleri yapabilme özelliğine sahiptir.

Mini Excavatör

Mini exkavatörlerimiz sıfır kuyruk yapısı ile 360 derece dönebilmektedir. Mini exkavatörlerimizin manevra kabiliyeti çok yüksektir. Mükemmel bir dengeye sahip olan mini kepçe ile kiralama hizmetinizin karşılığını fazlası ile alacağınızdan şüpheniz olmasın.

Excavatör

İletişim: 0 (532) 551 71 77
Gemlik bölgesi kiralık kepçe işleri.

Kiralık JCB

Kiralık Kepçe Gemlik

Yeni nesil makinelerimiz ve uzman kadromuz ile Gemlik bölgesinde kiralık kepçe hizmeti vermekteyiz. Firmamızda her türlü iş makinesi mevcuttur.

Kiralık kepçe saatli veya götürü iş olarak çalışmaktadır. İsterseniz şantiye sahasında ücretsiz keşif yapabilir, iş durumuna göre uygun fiyat teklifi verilir.

Ayrıca saatli işleriniz için bulunduğunuz bölgeye en yakın Kiralık kepçe gönderilir ve hareket ettiği saaten itibaren saat tutulmaktadır.

Her türlü Gemlik kiralık kepçe işleriniz yapılır. Saatli çalışan kiralık kepçe için sizden sadece saatlik ücreti talep edilir. Haricinde herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Genel olarak Gemlik kiralık kepçe yapılan işler şöyledir; Hafriyat, yıkım, kırım, zemin tesfiye, moloz yükleme. Verdiğimiz ek hizmetler arasında işe özel kiralık iş makinesi temin edilmektedir.

Uygun fiyat ve üstün hizmet garantisi ile Gemlik kiralık kepçe kiralamak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

 

İletişim Tel: 0 532 551 71 77

kiralık-kepçe-hizmeti

kiralık-kepçe-hizmeti

Kırıcılı 1Cx

Park Bahce Bina İçerisinde Bina Üstünde Çalışır

Kırıcılı 1Cx

Kırıcılı 1Cx

1cx Kendi Sınıfında 1 Numara

Kısacası 1Cx her zaman, her yerde, her işin makinasıdır.

Şantiyelerde, fabrikalarda, madenlerde, depolarda, limanlarda, gemilerde, pak ve bahçelerde, yollarda… Yapı projelerinizi zamanında ve eksiksiz gerçekleştirmek için

Gemlik  kiralık iş makinası, Bursa kiralık iş makinası,dozer ve kepçe, kiralık eskavatör,kiralık hidromek,kiralık lastikli iş makinası kepçe,ekskavatör, Bursa kiralık vinç iş makinesı,kiralık iş makinaları ekskavatör, kiralık ekskavatör arayanlar, kiralık iş makinası fiyatları, kiralık kepçe fiyatları, sahibinden kiralık kepçe, kiralık mini ekskavatör, kiralık ekskavatör Bursa, kiralık mini kepçe,nilüfer kiralık iş makinesı, kiralık iş makinesı,Karacabey Orhangazi hafriyat, bina yıkımı, şap atılması, kiralık iş makinesı,Kestel Yenişehir hafriyat, bina yıkımı, şap atılması, kiralık iş makinesı,İznik Orhaneli hafriyat, bina yıkımı, şap atılması, kiralık iş makinesı,Keles Büyükorhan hafriyat, bina yıkımı, şap atılması, kiralık iş makinesı,Bursa Harmancık hafriyat, bina yıkımı, şap atılması, kiralık iş makinası

  


10 Nisan 2018 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

Gemlik
×
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Whatsapp Simgesine Tıkla Mesajıı Gönder