- Hoşgeldiniz

Gemlik Rehberi

Sitemizde Toplam 96 Firma, 23 Haber, 3 Ürün ve 10 İlan Bulunuyor.

Gemlikte Cam Balkon

Gemlikte Cam Balkon

Geri çekilebilir cam, çerçevesiz çekilebilir camın tamamen açılabileceği, camın duvara doğru katlanabildiği ve kolayca kullanılabileceği anlamına gelir.

Cam paneller, bir arabanın kapısının sapına benzer bir sapla kolayca açılır. Bu açıldıktan sonra cam, duvara doğru katlamak için kolayca kayar. Tüm cam paneller kenara alınabilir veya bazıları kısmi koruma için açık bırakılabilir. Sürgülü ve katlanır Lumon balkon cam panellerinin iç ve dış yüzeyleri, balkonun içinden güvenle temizlenebilir. Tüm cam paneller bir kenara çevrildiklerinde, rüzgarda hareket etmelerini ve kestirimlerini önlemek için kilitlenebilirler.

Balkon cam çeşitleri

Lumon balkon cam sistemlerimiz neredeyse her balkon için özelleştirilebilir ve aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler vardır. En yaygın uygulamalar:

Cam Korkuluk

Zarif alüminyum profiller tavana ve balkon korkuluğunun üstüne monte edilir. Profillere 6, 8 veya 10 mm kalınlığındaki temperli cam paneller tutturulur. Bu paneller 300 k / s’ye kadar rüzgarlara dayanabilir (bkz. Test sonuçları >>>), ancak hafif ve kayması ve katlanması kolaydır.

Paneller içeriye doğru katlanır ve geri çekilebilir camın balkondan dışarı çıkmadan güvenli bir şekilde temizlenmesi kolaydır.

Cam paneller, bir arabanın kapısının sapına benzer bir sapla kolayca açılır. Bu açıldıktan sonra cam, duvara doğru katlamak için kolayca kayar. Tüm cam paneller kenara alınabilir veya bazıları kısmi koruma için açık bırakılabilir.

Tüm cam paneller bir kenara çevrildiklerinde, rüzgarda hareket etmelerini ve kestirimlerini önlemek için kilitlenebilirler. Teslimat, duvara sabitleyen bir montaj bandı içerir. Cam bölmeler açıkken, bandı son açılan bölmenin en içteki şeridinin içine yerleştirin. Panellerin sağlam bir şekilde bağlandığından emin olmak için çekerek sıkın.

Tutamağa aksesuar olarak bir anahtar kilidi de mevcuttur. Kilit, örneğin çocuklu aileler için ek güvenlik sağlar.

Bizim çerçevesiz geri çekilebilir cam, bu konuda çok güzel şeylerden biri olan kullanımı kolaydır.

Sistemlerimiz balkonunuzu stil ile korumak ve korumak için tasarlanmıştır. Yıllarca ve yıllarca yemek ve güzel anlar için tasarlanmıştır. Bu yüzden dirençli olmaları gerekiyor. Ve onlar.

Gemlikte cam balkon, balkonun tavan, korkuluk veya zemin yapılarına monte edilen iki yatay alüminyum profilden oluşmaktadır. Çerçevesiz temperli cam paneller profillere sabitlenir. Bu 6, 8, 10 veya 12 mm kalınlıktaki panellerin kaydırılması ve katlanması çok kolaydır. İlk cam bölmesi alt mandalla açılır ve havalandırma konumu için kilitlenmesi kolaydır. Diğer cam bölmeler kolayca kayabilir ve katlanabilir. Paneller bir yana dönünce menteşeler birbirine kenetlenir ve böylece camı tamamen açabilirsiniz. İçeriye açılan balkon cam ünitelerinin, balkondan dışarı çıkmaya gerek kalmadan güvenli bir şekilde temizlenmesi kolaydır.

Cam sistemi, korkuluk içindeki zeminden tavana kadar uzanır. Alüminyum profiller zemine ve tavana monte edilir. 8, 10 veya 12 mm kalınlıktaki temperli cam paneller profillere sabitlenir, ancak hafif ve katlanması kolaydır. Ve Gibi Zemin-zemin çözüm geri çekilebilir cam iç içe katlanır gibi cam güvenli bir şekilde temizlenmesi kolaydır.

Her bir geri çekilebilir cam seçeneği, kurulum işinde iki yıl ve tüm üretilen malzemeler için beş yıl garanti ile birlikte gelir.

Gemlik Cam Balkon Örnekleri

19 Nisan 2018 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

Gemlik
×
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Whatsapp Simgesine Tıkla Mesajıı Gönder