Seri İlan Gemlik
Gemlik Seri İlan

Seri İlanlar Hakkında:

Gazete okurlarının ucuz, hızlı ve pratik ihtiyacı ile başlayan, çeşitli sektör başlıkları altında devam eden günlük yayınlanan ilanlardır. Araba İlanı, Otomobil, 2. el oto satış ilanları, Eleman Personel İlanı, Satılık Emlak veya Kiralık Ev Konut Daire ilanı, Çeşitli duyuru, Devir ilanı, Kayıp ilanı, Zayi İlanlarını kapsamaktadır. Seri ilanlara Küçük ilanlar adı da verilmektedir. Gemlik Seri ilanları  ve kampanya şartlarını ilanı yayınlayacak gazete belirler. Seri ilan vermek için öncelikle sol tarafta bulunan sipariş formlarından seri ilan bağlantısını tıklayınız. Daha sonra seri ilanınızın yayınlanmasını istediğiniz gazeteyi seçiniz. Gazeteye Seri İlan Sipariş Formu’nu doldururken formda belirtilen hususlara dikkat ediniz ve mutlaka bir sabit telefon numarası bırakınız. Siparişiniz hakkında sizinle temas bırakmış olduğunuz sabit telefon numarası ile yapılacaktır. İlanınızın iş görülebilirlik oranı (Geri dönüşüm) hakkında bilgiler:

İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir şehirlerinde ve Türkiye genelinde Hürriyet gazetesi seri ilanlarının geri dönüşümü istatistiklerce belirlenmiştir.

İstanbul’da Sabah gazetesinin sarı sayfaları Hürriyet gazetesi ile at başı sayılır.

Ege ve İzmir bölgelerinde Yeniasır gazetesinin seri ilanları oldukça geri dönüşüm sağlar. Taşra bölgelerinde ise Posta gazetesi oldukça iyi potansiyele sahip olmakla beraber ilan fiyatı da verdiği geri dönüşe göre gayet ekonomiktir.

Abone gazeteleri

Abone gazeteleri diye tabir edilen Zaman ve Türkiye gazetesi ilan açısından da tıpkı abonelerine veya sabit okuyucu kitlesi’ne hitap eder. Daha çok muhafazakar ve Milliyetçi vatandaşlarımız seri ilanlarında aradıklarını bu gazetelerde bulurlar. Vatan gazetesi seri ilanlar da istanbul’da ekonomik açıdan ve okur kitlesi açısından iyi bir alternatif olabilir. Cumhuriyet gazetesinin istanbul’da seri sayfalar yoktur. Sadece Ankara’da seri ilan sayfaları vardır ve bu sayfalar tıpkı Zaman veya Türkiye gazetesi gibi kendi okur kitlesine hitap eder.

Akşam gazetesi ve Star gazetesi kitlesel olmakla beraber seri ilanları ekonomik ve okunduğu bölgelere göre işlevsellik kazanmaktadır.

Yenişafak gazetesinin seri ilanları yoktur. Milliyet gazeteside yeni sayfaları ile seri ilanlara önem vermektedir.

Çerçeveli Reklamlar Hakkında: Eğitim, Turizm, Mobilya, İnşaat, Otomotiv, Ulaşım, İletişim, Sağlık vb. tüm sektörlerin ürün, firma, ürün fiyat, kampanya, tanıtım ve ticari amaçlı satışa yönelik olan çerçeveli ilanlarıdır. Bir diğer adı da Ticari olarak sıfatlandırılır. Ticari ilan vermek istediğinizde sol taraftaki sipariş formları menüsünden Çerçeveli Reklamlar bağlantısını seçiniz. Daha sonra reklamın yayınlanacağı veya yayınlatmayı düşündüğünüz gazeteyi seçiniz. Sayfada kaplayacağı alanın ölçüsünü sütun ve cm üzerinden seçin. Sütun ve Cm ölçüleri hakkında gerekli bilgiler formda yer almaktadır. Formu doldururken formda belirtilen hususlara dikkat ediniz ve operatörlerimizin size ulaşabilmesi için bir sabit telefon numarası bırakınız.

Ticari ilanlar

Ticari ilanlarda Hürriyet gazetesi, Sabah gazetesi, Milliyet, Akşam, Star, Posta, Türkiye, Zaman, Cumhuriyet, Vatan, gazetesi ve Yenişafak sırası ile geri dönüşümde etkili olan gazetelerdir. Reklamda geri dönüşüm oranları tercih ettiğiniz sayfalara, yayın adedine, tasarımına, boyutuna, yayınlandığı bölgeye, bütçenize, ilanı yayınlayacak olan gazeteye ve o gazeteye ait okur kitlesine, mevsimine göre değişkenlikler gösterebilir.

İnsan Kaynakları ilanları Hakkında:

Gazetede insan kaynakları ilanı vermek demek çerçeveli eleman, personel ilanları vermek demektir. Ancak insan kaynakları eğitim, seminer, konferans, bayilik, taşeron ilanları içinde uygundur. İnsan kaynakları ilanları Ana gazetede yayınlanacağı gibi, gazeteye ait bir ek olarak da karşımıza çıkabilir. Daha çok hafta sonları yayınlanır bu ekler. Pazar günü yayınlanan Hürriyet insan kaynakları ilanı buna güzel bir örnek teşkil etmektedir. Ve aynı şekilde Sabah gazetesinin İşte insan eki, Milliyet İnsan Kaynakları ve Star İnsan ekleri olarak yayınlanır. Diğer gazetelerin herhangi bir eki olmaması bu tür çerçeveli eleman ilanlarını yada personel ilanlarını yayınlamadığı anlamına gelmez. Yoğun talebe göre gazetenin ek çıkarıp çıkarmaması konusuna ilişkindir. Ancak ana gazetenin içinde her zaman yer alır. Bu tür insan kaynakları ilanınızı hafta içi de Hürriyet, Sabah, Milliyet, Posta, Star, Akşam, Vatan, Cumhuriyet, Yenişafak, Türkiye, Zaman gazetesine de verebilirsiniz. Ama genellikle insan kaynakları ilanı Hürriyet İK ekinde yayınlanmaktadır. İnsan kaynaklarında Sabah veya Milliyet İyi Alternatif olabilir.

İnsan Kaynakları ilanları

Sektörünüzün eleman ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ilanların yanı sıra plasiyer, taşeron, bayilik, eğitim ve seminer ilanlarına yer veren gazete ekinde sizde çerçeveli olarak yayınlatmak isterseniz sipariş formlarından İnsan Kaynakları ilanları bağlantısını tıklayınız. Açılan formda gazete, ilanının yayınlanacağı boyut ve diğer özellikleri dikkatle doldurunuz. Sabit bir tel no bırakmayı ihmal etmeyiniz.

Sosyal ilanlar hakkında:

Vefat ilanı, Başsağlığı, Mevlit, Anma, Doktor’a Teşekkür ilanları, Doğum, Taziye vb. nitelikli duyuru ilanları sosyal ilanlar kapsamına girmektedir.

VEFAT İLANI:

Vefat ilanı, Ölüm ilanı, merhum veya merhume ‘nin vefaat ından sonra verilen gazete ilanları dır. Bu ilanlar merhumun veya merhumenin sevenlerine, akrabalarına, dostlarına duyuru niteliğinde verilir. Vefat ilanları ve Ölüm ilanları örneklerini sitemizde bulabilirsiniz.

ANMA İLANI:

Anma İlanı, merhumun veya merhumenin ölümünden sonra onu anmak amacı ve yaşadığınız o eski günleri hatırlatan veya hatırlatacak gazete ilanlarıdır.

BAŞSAĞLIĞI İLANI:

Başsağılığı ilanı, Merhum veya Merhume’nin ölümü ardından Merhum veya Merhume’nin manevi acılarından dolayı ailesine ve yakınlarına cenaze sırasında başsağlığı bildiremeyen kişi veya kuruluşlar ın bunu gazete ilanı ile ifade etmesi Başsağlığı ilanlarıdır.

TAZİYE İLANI:

Taziye İlanı Başsağlığı ile aynıdır. Merhum ve Merhume’nin ailesine taziye dileklerini gazete aracılığı ile ifade eden ilanlara Taziye ilanları dır.

TEŞEKKÜR İLANI:

Teşekkür İlanı sosyal duyurusu genelde sağlıkla ilgilidir. Mesela başarılı bir ameliyat geçirmiş bir kişinin hastanede yattığı dönem boyunca ilgisini ve yardımlarını esirgemeden o kişiyi sağlığına kavuşturan doktorlar ve hastane personelleri için verilebilir. Yada hayatımızda bize yardım eden, sıkıntılarımızın gitmesinde faydalı olan kişiler için verilen Teşekkür İlanları dır.

DOĞUM İLANI:

Doğum ilanı, Sağlıklı bir birey dünyaya gelmesi halinde telaşımızdan dolayı bu olayı duyuramadığımız akraba ve dostlarımıza gazete ilanı vererek duyurmamızı sağlayan doğum ilanları dır. Vefat ilanı, Anma, Başsağlığı ilanları Hürriyet gazetesinde, Anma, Teşekkür ilanları, Sabah gazetesinde, Cumhuriyette, Taziye ilanları ise Zaman, Yenişafak, Türkiye gazetesi gibi gazetelerde genelde verilir. Sosyal konular için sipariş formlarından Sosyal ilanlar (Vefat, Anma, Başsağlığı, Teşekkür, taziye, mevlüt) bağlantısına tıklayınız. ilanı vereceğiniz gazeteye seçiminizi yapınız. varsa istediğiniz bir boyut sütun/cm cinsinden belirtiniz ve size ulaşmamız için en az 1 adet sabit telefon numarası bırakınız.

Gemlik Temizlik
Gemlik Seri İlanlar için bizi arayınız
Bu makaleyi paylaş