Gemlik Lamine Parke
Gemlik Lamine Parke

Gemlik Lamine Parke

Gemlik Lamine Parke

Mükemmel laminat parke seçimimiz, parke’nin otantik görüntüsüne sahiptir ve size uygun fiyatlı, kolay bakım seçeneği sunar. Seçim yapabileceğiniz pek çok stil ile eviniz için mükemmel olanı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Laminat parke

Laminat zeminler dayanıklı, rekabetçi fiyatlı, bakımı kolay ve ev sahiplerine sınırsız seçenekler sunar. Okaliptüs, Patagonya ceviz, Java bambu, Karayipler gülağacı ve Brezilya kirazı tüm farklı mevcut stilleridir.

Bu tür zeminlerde dijital olarak yeniden üretilen ağaç türlerinin çoğu, ithalat yasaları ve orman tahribatı mevzuatı nedeniyle piyasada mevcut değildir. Birçoğu doğal formlarında da yasaklandı. En iyi seçenekler dayanıklı malzemeler ve gerçekçi ahşap tahıl görüntüleri özelliği.

Katlarınızın görünüşüyle ​​ilgili endişeleriniz varsa, el ile soyulmuş lamine parke zeminler her iki dünyanın en iyisini sunar. Bu süreç, desenlerin dokusunu ve gerçekçiliğini vurgular. Dekoratif laminat tabakanın uygulanmasından önce ustalar çekirdek levhayı elle kazarlar. Bu, estetik çekiciliği artıran derinlik ve boyut ekler.

Laminat Zeminlerin Anatomisi

Laminat seçenekleri bugün her zamankinden daha dayanıklı ve gerçekçi. Her bir levha reçine veya alüminyum oksitten yapılmış dayanıklı bir aşınma tabakası ile kaplanmıştır. Bu tabaka görünmez ve son derece aşınmaya dayanıklıdır. Evcil hayvan ve ayakkabılardan etkilere, ayak trafiğine ve çizilmelere karşı dayanıklıdır. Oldukça tasarlanmış aşınma tabakası ve destek malzemeleri sayesinde, laminat zeminler olağanüstü güçlüdür ve yüzey aşınmasına iyi bir şekilde dayanır.

Şeffaf aşınma tabakası dekoratif ahşap deseninin net bir şekilde görüntülenmesini sağlar. Bu dekoratif katman, renkleri ve desenleri son derece gerçekçi kılan, doğal ahşabın dijital bir sunumunu içerir. Laminat parke, yüzlerce doğal ağaç türü ve lekenin yanı sıra mermer ve taş gibi diğer doğal malzemelerle başarılı bir şekilde simüle edebilir.

Bu dekoratif desen tabakası bir lif levha çekirdeği üzerine yerleştirilir. En iyi tip, daha fazla ağırlığı destekleyen ve mobilya gibi daha fazla ayak trafiğini ve ağır eşyaları güvenle tutabilen yüksek yoğunluklu bir fiber (HDF) kart göbeği ile yapılır. HDF ideal çekirdek malzemedir, çünkü darbelere dayanıklı, sağlam ve uzun ömürlüdür.

Son tabaka melamin’den yapılmış bir lamine sırttan oluşur. Bu tabaka, zemini arkadan koruyan ikinci bir nem bariyeri eklerken, dayanıklılığı ve yapısal stabiliteyi daha da artırır.

Döşemenizi Yükleme

Laminat parkenin artan popülaritesinin ardında kurulum kolaylığı bir neden daha. Alt kat ve alt katlara çakılmış veya yapıştırılmış masif ahşap zeminlerin aksine, laminat zeminler, bir tıklama ve kilit sistemi kullanılarak alt katın üzerinde yüzecek şekilde tasarlanmıştır. Bu, levhaların dalgalanan nem seviyelerini genişletmesine, daraltmasına ve tepki vermesine izin verir. Ayrıca yeni bir görünüm istendiğinde hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilebilmeleri anlamına gelir.

Mantar, köpük veya kauçuktan yapılmış, ses sönümleyici nem bariyeri ve altlık, kurulumdan önce alt zemine doğrudan yerleştirilebilir. Yüzen tabanın altına bir altlık yerleştirmek, kusurları düzeltir, sesi emer, daha yumuşak bir yürüme yüzeyi oluşturur ve zemini nemden korur. Birçok laminat parke zemini, her bölümde birden fazla baskılı tahtaya sahiptir. Bu, kurulumu daha hızlı ve daha kolay hale getirir.

Laminat parke uzun ömürlüdür

Gemlik Lamine Parke

Pergo, 35 yıl önce laminat zeminleri icat etti ve bugün hala ileri mühendislik ve üretim ile kategoriye liderlik ediyor. Diğer laminat parke taklitçilere göre daha güzel ve dayanıklı laminat sunmak için Pergo laminatını zehirli kimyasallar olmadan aşırı ısı ve basınç altında bir araya getirilmiş birkaç patentli malzeme ile inşa eder. Bu katmanlar şunları içerir:

Katmanlı Laminat İnşaatı, Laminat Zemin Katmanları
1 ŞEFFAF, AŞINMAYA DAYANIKLI OVERLAY

ScratchGuard Advanced ve PermaMax TM aşınma tabakasının yanı sıra gerçek çizikleri ve sürtünme direncini arttırmak için gerçek ahşabı yakından taklit eden çeşitli dokular .

2 TASARIM KAT

Doğal ahşap, taş ve seramik gerçek görseller ve desenler.

3 PREMIUM HDF CORE KURULU

Bir araya getirilmiş montaj için patentli tıkaç bağlantıları ve stabilite, diş direncini veren ve geri dönüştürülmüş malzemelerden yapılmış yüksek yoğunluklu fiber levhadan oluşan bir çekirdek.

4 DENGELEME TABAKASI

Denge için denge katmanı – eğilmeyi veya çökmeyi önler.

Not: Birçok Pergo zemininde ekli altlık vardır; stabilite sağlar ve doğal bir ses oluşturur.
Üstün su geçirmez koruma

Pazardaki diğer laminat zeminlerden farklı olarak, Pergo laminat zeminleri, su geçirmez tam korumayı sağlar. Bu devrim niteliğindeki teknoloji, maksimum su geçirmezlik dayanıklılığı sağlamak için sıçramalara, dökülmelere ve evcil hayvan kazalarına karşı dayanıklıdır.

Renk çeşitliliği, derinlik ve stil kazandırır

Pergo’nun yüksek kaliteli laminat zeminleri, gerçek ahşap, taş veya seramiği yakından taklit etmek, derinlik ve renkle bir görünüm oluşturmak için yüksek çözünürlüklü bir fotoğrafa ve çeşitli gerçekçi yüzey dokularına sahiptir. Premium baskı sürecimiz, solmayan zengin renkler yaratır, bu sayede yıllar boyunca evde güzel bir zemin stilinin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Bildiğin bir marka. Güvenebileceğiniz laminat.

Tüm Pergo zeminleri, tüm ürünlerin en yüksek standartlara uymasını ve iç mekan hava kalitesine zarar vermemesini sağlamak için tasarlanmış sıkı testlere tabi tutulmaktadır. Bu bizim katlarımızı sizin ve sevdikleriniz için güvenli hale getirir.

Pergo laminat zeminler, formaldehit için California Hava Kaynakları Kurulu (CARB) Havadan Zehirli Kontrol Ölçümü (ATCM) 93120 Başlık 17 Faz II standartlarına tamamen uygundur. Kompozit ahşap bileşenleri için tüm kaynaklarımız bağımsız, üçüncü bir tarafça onaylanmış CARB onaylı bir sertifika sahibi tarafından test edilmiş ve Kaliforniya eyaletinin titiz standartlarını karşıladığı onaylanmıştır. Ayrıca, güncellenmiş olduklarından ve tüm gereksinimlerin sürekli karşılandığından emin olmak için sertifikalarımızı düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Lamine Parke Modelleri

 

İLETİŞİM TEL : 0 532 551 71 77

  1. lamine parke fiyat,
  2. lamine parke renkleri,
  3. lamine parke modelleri,
  4. şerifoğlu lamine parke fiyatları,
  5. lamine parke m2 fiyatları,
  6. lamine parke nedir,
  7. ahşap lamine parke,
  8. lamine parke markaları,