- Hoşgeldiniz

Gemlik Rehberi

Sitemizde Toplam 96 Firma, 23 Haber, 3 Ürün ve 10 İlan Bulunuyor.

Gemlik Firma Rehberi üyesi olmanın avantajları

Ana Sayfa » İlanlar » Gemlik Firma Rehberi üyesi olmanın avantajları

Gemlik Firma Rehberi işletmeniz için altın bir fırsat sunar… Siz de internet ortamında, müşteri ile firma arasında köprü olan Gemlik Rehberinin hizmet paketi olan GOLD üyeliğe katılarak, rekabet avantajınızı artırabilirsiniz.

Gold üyelik paketimiz ile  Firmanızın elde edeceği avantajlara kısaca anlatalım.

 

Firmanız Hakkında Ayrıntılı Bilgi Paylaşın

2 Adet Telefon Numarası, Firma Adresi, Fax Numarası, E-Posta Adresi ve İnternet Sitesi ekleme seçenekleriyle, firmanızın profesyonelliğini gösterebilirsiniz. Ayrıntılı bilgiyle donanan müşteri, sizin işinizi ciddiye aldığınızdan emin ve gerekli ön bilgileri edinmiş olarak sizi tercih etsin.

 

 

 

 

Görsel Dokümanlar ve Videolar Yükleyin

Firmanıza ait fotoğraf galerisi,  navigasyon ile uyumlu harita bilgileri,  firmanızın videosu ve firmanıza ait ilanlar yayınlayarak, satış gücünüze güç katabilirsiniz. Unutmayın; günümüzde insanlar izleyerek ve duyarak öğrenmeyi tercih ediyor; video ve fotoğraf içeriği olan bir firma, yalnızca navigasyon da değil, akıllarda da kalıcı bir yere sahip firmadır.

 

Ürünlerinizi Ekleyebilirsiniz

Müşterinizin harcadığı enerjiyi ne kadar azaltırsanız, sizin için harcayacağı parayı da o kadar arttırabilirsiniz. GOLD Üyelik ile  müşterinin aradığını, aramadan bulmanızı sağlayan, internetten ürün ekleme seçeneğine de kavuşmuş olacaksınız.

 

Firma Haberleri e Vitrin Firmaları

Göze ilk çarpan firma olmak istiyorsanız, makul bir ödeme yaparak firmanızı vitrinimize aldırabilirsiniz. Web sitemizin ana sayfasında belirecek olan işletmeniz, potansiyel müşterilerinizin sizi keşfetmesi için yol gösterecek! GOLD Üye olarak firmanızla ilgili haberlerinizi ve ilanlarınızı da paylaşabilir, dijital ortamda sesinizi daha gür çıkartabilirsiniz.

 

Siz de internet ortamında, firma prestijinizi herkesin duyacağı ve gıpta edeceği bir konuma getirmeyi arzuluyor musunuz?.. Dijital ortamın, ticaret için elzem olduğunu bilecek kadar, vizyon sahibi misiniz?.. Öyleyse GOLD Üyelik tam size göre…

01 Nisan 2018 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

Gemlik
×
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Whatsapp Simgesine Tıkla Mesajıı Gönder