- Hoşgeldiniz

Gemlik Rehberi

Sitemizde Toplam 98 Firma, 24 Haber, 3 Ürün ve 10 İlan Bulunuyor.

Damacana yükleme robotu

Ana Sayfa » Damacana Robotu » Damacana yükleme robotu

Yükleme, nakliye ve dağıtım kaynaklı problemlerin ekonomik, pratik ve kalıcı çözümü damacana paleti ve damacana yüklenme robotunda saklıdır.  Bir birini tamamlayan bu sistemler bir zincirin halkaları gibidir.

Sağlıklı bir yükleme ve  kayıpsız bir dağıtımın teminatı olan damacana paleti ile damacana yükleme robotu; teferruatlarından arındırıldığından servis, bakım ve sarf malzemesi gibi ekstra giderleri de yoktur.

Rekabet şatlarının son derece ağırlaştığı günümüz piyasasında kendisine kazançlı bir istikamet arayanların başvuracağı tek çözüm yine damacana paleti ve damacana yükleme robotudur. Bu bir iddia değil, denenmiş ve neticeleri alınarak ispatlanmış bir hakikattir.

Damacana yükleme robotu bilinen ve alışıla gelmiş anlayış ve beklentiler için de sürpriz bir üründür. Zira makine sektörünün temel prensiplerinin aksine çizgileriyle yeni bir kavram oluşturacaktır. Bu farklılığı belki algılamada güçlük çekenler olacaktır. İşin özü, muhatabına sunması gereken hizmeti sorunsuz ve masrafsız bir şekilde yerine getirmesi değil midir? İşte bu noktada robot ve makine algısının penceresinden bakanlar büyük bir yanılgı içinde olduklarından ürünün gerçek değerini belki de kavrayamayacaklardır. Vitrin hâkimiyetinin sömürüsü altında ezilen zihinler için pek bir değer ifade etmese de ortaya koyduğu iş ve hizmet,  mevcut bütün makine ve robot algılarını değiştirecek düzeydedir.

Damacana yükleme robotunun sektöre kazandırdıkları nelerdir?

Bu robot sayesinde on iki adet damacana aynı anda ve istenilen zamanda damacana paletlerine dizilebilmektedir. Hayalinizde canlandırın, tek tek ve bin bir zahmetle tekrar tekrar ancak insan gücüyle saatlerce yapılacak işi, bir eleman hiç yorulmadan elini damacanaya değdirmeden ve çok kısa sürede daha fazla damacanayı paletlere yükleyebilmektedir. İşte sektöre sunulan yeni yepyeni bir çözüm daha.

Damacana yükleme robotu sayesinde istenilen yüksekliğe kadar dizim yapılabilmektedir. Yükleme robotu, bu işlemi yaparken ne

Dağıtım ağında yaşanan ve bir türlü çözülemeyen pek çok problem vardır. Özellikle distribütör bazında mesele daha vahim ve sıkıntılıdır. Zira yüksek maliyetler nedeniyle rekabet gücü her geçen gün zayıflamakta ve pazar kaybını telefi edecek atılımlar yapamamaktadır. Bu keşmekeş içinde yeni ve kazançlı olanı araştırma fırsatı bile bulamamaktadır. Nakliye maliyetleri, eleman giderleri, demirbaş yıpranması ve kaybı sürekli kanayan bir yara halindedir.

Büyük yatırım ve beklentilerle oluşturulmuş bir değeri korumak için alınması gereken pek çok tedbir vardır. Bunlardan en yaygın olanı sigorta yapmaktır.  İşte çok büyük yatırımlarla kurduğunuz damacana su satış ağınızın da gerçek koruyucusu yani sigortası; damacana paleti ve damacana yükleme robotudur.

İşletmeler oluşturulurken en baştan çok iyi düşünülüp ilerideki gelişme ve değişikliklere göre yapılandırılması gerekir. Ufku açık müteşebbisler, olması muhtemel pek çok şeyi öngörebildiği ölçüde yatırımlarını ve atılımlarını daha kazançlı hale getirebilirler. Bu yatırımların kazançlı hale gelmesi akıllı bir sistem kurmaya bağlıdır. Özellikle su sektörüne yeni girenlerin bu noktada en doğru yatırımları damacana paleti ve damacana yükleme robotu ile işleyen bir sistem oluşturma girişimleri olacaktır.

Yeniliğe açık olmak ya da yeniliği kabullenmek de bir erdem işidir. Nice zaferler vardır ki mevcutlardan farklı ufak bir uygulama ile kazanılmışlardır. Bugünün müteşebbisleri de amansız bir ticari savaşın içindedirler. Damacana su sektöründeki bu mücadeleden zaferle çıkmak istiyorsanız işte size fırsat. Damacana yükleme robotu ve damacana paleti sizi bu mücadelede zafere taşıyan en önemli etken olacaktır.

14 Mart 2019 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İlgili Terimler :
Gemlik
×
Size nasıl yardımcı olabilirim?
Whatsapp Simgesine Tıkla Mesajıı Gönder