Almen Dış Ticaret Bursa
Almen Dış Ticaret Bursa

Almen Dış Ticaret Bursa

Almen Dış Ticaret Bursa’nın Gemlik ilçesinde yer alıyor. Açık adresi Ata Mah, Serbest Bölge, Gül Cd. No:19, 16240 Gemlik/Bursa olan Almen Dış Ticaret A.ş.’nın telefon numarası 0 (224) 524-8400. Bu plastik i̇malat şirketinin harita ve yol tarifi bilgisini bu sayfada bulabilirsiniz.

SUMİKA POLİMER BİLEŞİKLERİ HAKKINDA AVRUPA

Japon Sumitomo Chemical grubunun bir parçası olan Sumika Polymer Compounds Europe , 40 yılı aşkın bir süredir termoplastikler üretiyor ve çok çeşitli termoplastik bileşikler ve poliolefin bazlı elastomerler sunuyor.

Yüksek kaliteli poliolefin termoplastik bileşikleri ve elastomerleri alanında lideriz Çalışanlarımızın misyonu, iş ortaklarımızın sürdürülebilir performansına doğrudan katkıda bulunmaktır. Mevcut çevre ihtiyaçları ile ekonomik kalkınmalarını sürdürmelerine yardımcı oluyoruz.

Otomotiv, beyaz eşya ve özel uygulamalar için polipropilen (PP) bileşikleri uzmanı olarak, özellikle yüksek performans için tasarlanmış geniş bir ürün yelpazesiyle tanınırız. Aynı şekilde endüstriyel kullanım için dayanıklı plastik bileşikler tedarik ediyoruz. Yarının taleplerini karşılamak için sürekli olarak yeni teknolojiler geliştiriyoruz.

Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Tayland, Çin, Japonya, Hindistan ve Türkiye’deki küresel Sumika şirketleri ağının bir üyesi olarak , dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize yerel tedarik ve destek sağlayan küresel bir ortak içindeyiz.

Turkey

Sumika Polymer Compounds Turkey Plastik

Organize Sanayi Bölgesi

16140 Fethiye Osb/Nilüfer/Bursa

Gri Cd. No:6

Turkey

Tel: +90 224 243 80 30

Ayrıca Kontrol Edin

Ekoval İth. İhr. San.

Ekoval İth. İhr. San.

EKOVAL İTH. İHR. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. EKOVAL Türkiye’nin yüksek kalite vana ve tesisat …