İŞSİZ ARANIYOR

İŞSİZ ARANIYOR
issiz-aranıyor-geölik-yazakiİşkur,Gemlik Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ve  Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığında devam eden UMEM Meslek Edindirme Kursları hız kesmeden devam ediyor.
Son olarak YAZAKİ A.Ş. Gemlik firması ile imzalanan protokol  kapsamında 400 kişiye iş imkanı sağlanması hedefleniyor.
Okul Müdürü  Hüseyin ER ve Yazaki İnsan Kaynakları Grup Departman Lideri  Gonca Yonar’ın katıldığı Kablo Gruplama İşçisi kurs protokolü imza töreninde yapılan açıklamada:
Proje kapsamında 20Haziranda 80kişi ve 24 Haziranda 60 kişilik gruplarla işyerinde uygulamalı olarak başlanan eğitime 8 Temmuzda 60 kişi,15 Temmuzda 40 kişi ve 29 Temmuzda 60kişilik gruplarla devam edileceği belirtildi. İlerleyen günlerdede Umem kursları üzerinden işçi alımının aratarak devam edeceği, iş arayan gençlerin Yazaki firması ve İşkur Gemlik şubesi ile irtibata geçmesi gerektiği hatırlatıldı.
Okul Müdürü  Hüseyin ER: Gemlik’te işsiz bırakmamak hedefimizi büyük ölçüde tutturduk. Gemlik’teki artan işgücü talebini karşılamak için Orhangazi,İznik ve Bursa bölgesinde de çalışmalarımız hızla devam ediyor.Ağırlıklı olarak Metal sektöründe açılan kurslarımız Gemlik’te işsizliğe çare olmuştur dedi.

İŞSİZ ARANIYOR” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


− 2 = iki

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>